Vi firar vår nya strategi. Tävla & vinn 1.000 kr!

Under ett halvår, förstås både från och till, har vi nu arbetat med en ny framtidssäkrad varumärkesstrategi. Tack vare den snabba digitaliseringen och automatiseringen är även ekonomi- och redovisningsbranschen i omvandling. Där, kort sagt, behovet av enkla uppgifter ersätts med mer kvalificerade.

Så här tävlar du

Efter det strategiska arbetet med affärs- och varumärkesstrategin har vi byggt nya webbsidor. Både för Nya Ekonomikompetens såväl som för vårt systerbolag Economiq AB.

Nu vill vi gärna ha dina korta synpunkter på hur du upplever vår nya webb (nyaek.se). Och det är så du tävlar! Det enda du behöver göra är:

  1. Leta upp formläret under ‘KONTAKTA’

  2. Skriv kort vad du tycker om vår nya webb

  3. Klicka på ‘SKICKA’

Så enkelt är du med och kan vinna!

Vi lottar ut 3 presenkort á 1.000 kr

Du som är med och tävlar kan vinna ett presentkort på 1.000 kr hos Circle K. Att tanka för, tvätta bilen, köpa fika eller…. vad du vill.

Välkommen att vara med hälsar dina kamrater på Nya Ekonomikompetens!

Föregående
Föregående

Spara 30% - och få det bättre

Nästa
Nästa

Konsultbolag som snabbt behöver kunna kugga in